Tento web není e-shop. Jsem výhradním a jediným autorizovaným prodejcem PRIMIGI a IGI&CO pro Českou Republiku a Slovensko

IGI&CO TECHNOLOGIE

TECHNOL.BANNER-CZ-compressor

 

 

Značka IGI & CO nabízí vysoce výkonné technické produkty inspirované italským stylem: obuv vyznačující se extrémní lehkostí, pružností a prodyšností díky speciálně vybraným kůžím.
V
šechny produkty IGI & CO obsahují "všestrannou" pohodlnou obuv s "performance" sportovní obuvi s městským stylem.

IGI&CO je obuv vyrobena výhradně v Itálii, kterou lze nosit jak každý běžný den, tak i pro formální příležitosti.

Zvláštní pozornost je v
ěnována stylu značky, aby bylo možné sdělit, že obuv se dá snadno nosit při formálních příležitostech, v práci, na dovolenou nebo na cestách, ale zároveň pro procházku a jednoduše pro relaxaci o víkendu.
IGI&CO je univerzální produkt, který je sou
časně dynamický a moderní.

 

comfort Komfort a maximální pohodlí

Anatomická, kožená a vyjímatelné stélka. Měkká, s tvarem, který odpovídá tvaru chodidla. Anti-shock „kapsle“ na patě v materiálu s dvojitou hustotou. Měkké vnitřní ochranné polstrování. Anatomický design přesně kalibrovaný s ohledem na anatomický tvar nohy.

 

leggerezza LEHKOST

Lehké díky podešvi, vyrobené ze směsi vybraných materiálů s nízkou specifickou hmotností. Zvláštní výrobní technika vytváří mikročástice uvnitř podešve, čímž jsou lehčí.

 

sottopiedeVYJÍMATELNÁ STÉLKA

Všechny boty IGI & CO, kde to umožňuje konstrukce, jsou vybaveny měkkou a anatomickou vyjímatelnou koženou vložkou, která poskytuje maximální hygienu a pohodlí.

 

memoryMEMORY FOAM - PAMĚŤOVÁ PĚNA

Zároveň u některých modelů je stélka s memory foam- paměťovou pěnou, která zajišťuje ještě větší pohodlí chodidla, absorbuje mikro nárazy z chůze, přizpůsobuje se plantární struktuře chodidla a masíruje chodidla v každém kroku.

 

flessibilitaFLEXIBILITA

Podrážka s exkluzivním designem, který zaručuje modulární flexibilitu. Vstřikovací technologie – spojení podešve s vrchní částí boty bez použití lepidel nebo jiných prvků, které by mohly snížit pružnost obuvi. Mezipodešev používaná v ohebném prostoru je z vysoce elastického materiálu.

Zároveň tato podešev vždy dobře drží, je lehká, pružná vysoce odolná proti nárazům.

 

vera_pelleNEJKVALITNĚJŠÍ KŮŽE

Kůže použitá pro svršky i vnitřní část obuvi je provotřídní kvality, pečlivě vybraná k zajištění maximálního pohodlí a hygieny.

 

 

goretexlogo-goretex-surround  GORE-TEX , GORE-TEX SURROUND

Obuv IGI & CO vyrobená z materiálu GORE-TEX® poskytuje speciální kombinace úplné prodyšnosti a vodotěsnosti, udržuje nohy v suchu a chrání před chladem i teplem, a to díky mimořádnému pocitu pohody.
Všechny výhody systému GORE-TEX®, obložení spolu se speciálními konstrukčními technikami a přísnými standardy kvality přispívají k vytvoření jedinečného produktu, který zaručuje dobré životní podmínky v jakýchkoli klimatických podmínkách.

IGI & CO / GORE-TEX® reaguje na potřeby sofistikovanějšího spotřebitele a je ideálním řešením pro ty, kteří hledají boty, které jsou vhodné pro širokou škálu situací, pro každý životní styl a každé použití. Jak v kanceláři, tak i při cestování, doma nebo na víkend, boty IGI & CO v Gore-tex poskytují maximální univerzálnost v absolutním pohodlí.

 

EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE GORE-TEX SURROUND – PRO KOLEKCE JARO/LÉTO

Obuv  IGI & CO GORE-TEX® vyrobené s novou technologií SURROUND ™ poskytují klimatický komfort, který ohraničuje nohu  360 °.
Déšť a voda nemohou projít mikroprocesy membrány GORE-TEX®, ale přebytečné teplo a pot vystupují přes horní část a přes speciální vlastnosti podešve, které mají na sobě velké otvory. Díky tomu jsou boty IGI & CO GORE-TEX® s technologií SURROUND ™ ideální obuví pro nošení i uvnitř, když prší a slunce svítí.
Boty IGI & CO GORE-TEX®, které mají technologii SURROUND ™, jsou prodyšné a voděodolné.