BATIST NejSestřička 2017

 

 nejsestricka

 

Již po deváté se letos bude konat akce BATIST NEJSESTŘIČKA, jedná se o akci, která má poděkovat všem setřičkám za jejich práci. Mnohdy si neuvědomujeme, jak je jech práce náročná, jak fyzicky, tak psychicky. Zakladatel a pořadatel David Novotný již od roku 2008 "děkuje" všem sestřičkám, které pomáhají svým pacientům, aby se i ve chvílích, kdy jim není nejlépe cítitli dobře. 

My, jako fashionsoul jsem exkluzivním partnerem, který sestřičky na akci oblékne a provede je cestou světa módy. Letos budeme podruhé setřičkám pomáhat, aby se aspoň na chvíli odreagovali od své náročné práce a cítil ise jako hvězdy, kdy se všechna pozornost bude aspoň během jednoho víkendu soustředit právě na ně. 

Jsme hrdí, že můžeme pomoci a dopřát alespoň všem finalistkám a finalistům servis nejvyšší, vybereme pro ně oblečení, které jim padne a budou se v něj cítit skvěle. Je to pro nás krásný pocit, že můžeme i my přispět. 

fashionsoulnejsestricka

 

Pořadatel akce BATIST NejSestřička píše o akci:

 

JSTE SYMPATICKÁ, VESELÁ, ODVÁŽNÁ, MÁTE SMYSL PRO HUMOR, JSTE PROSTĚ TA NEJ?

Chcete vyhrát zájezd dle vlastního výběru a další atraktivní ceny?

PRÁVĚ PRO VÁS JE TU SOUTĚŽ O NEJ SESTŘIČKU ROKU 2017!
 

Za uplynulých sedm ročníků soutěže se BATIST Nejsestřičkou chtělo stát mnoho zdravotních sestřiček a nechyběly také přihlášky od zdravotních bratrů. V loňském roce se přihlásilo na pět stovek sestřiček z různých nemocnic a sociálních zařízení po celé České republice. Není vůbec lehké vybrat pouze 12 z nich, které se utkají ve finálovém večeru v disciplínách, jako jsou: úvodní představení se a zodpovězení otázky od poroty, módní přehlídka sesterských uniforem i společenských šatů  a úkol z ošetřovatelství.

 
I vy se můžete zapojit a hlasovat pro tu NEJ

HLASUJTE A ZVOLTE Nejsestřičku SYMPATIE 2017

Novinky o NejSestřičce:

 

Fotky z tiskové konference:

 

Finále proběhne již tradičně v Náchodě první víkend v říjnu a my budeme samozřejmě u toho. :-)

 

Tým FS

kontakty

Sledujte nás:

facebook-logo 32x32 instagram-social-network-logo-of-photo-camera 32x32