CR7 Underwear&Socks

 

Za kolekcí spodního prádla CR7 Underwear&Socks je světoznámý fotbalista Cristiano Ronaldo, který má miliony stoupenců na sociálních médiích má obrovské potenciální cílové publikum a vítězný designér Richard Chai, který získal ocenění CFDA v New Yorku, hrál důležitou roli při vytváření návrhů a stylů v úzké spolupráci s Cristiano Ronaldo. Richard Chai je známý pro svou práci se značkami, jako jsou Armani Exchange, Donna Karan a Marc Jacobs.
V neposlední řadě stojí za produkcí vysoce kvalitního spodního prádla, dánská textilní skupina JBS. Rodinná firma existuje od roku 1939 a je předním výrobcem spodního prádla a ponožkek ve Skandinávii.

 

48723-ronaldo-at-cr7-launch

"Společnosti, se kterými se rozhodnu pracovat, musí být orientovány na módu a nejvyšší kvalitu, aby mohly dodat mým fanouškům ten nejlepší produkt. V JBS jsem našel partnery, kteří navrhují a vyrábí výrobky nejvyšší kvality a silné dědictví skvělého designu, "říká Cristiano Ronaldo.

CR7 Spodní prádlo a ponožky je moderní, mezinárodní móda pro chlapce a muže po celém světě.
Při vytváření trendů a na základě vysoce kvalitní produkce jsou návrhy navrženy tak, aby splňovaly vysoké očekávání zákazníků.
Práce s kvalitními materiály a dlouholetými zkušenostmi s výrobou spodního prádla přinášejí kolekci CR7 perfektní fit.
Kolekce CR7 spodní prádlo se skládá ze čtyř různých linií a kolekce CR7 ponožky obsahuje čtyři řady.

cristiano-ronaldo-cr7-01042015-01-820x1094_compressed

Cristiano-Ronald-cr7-underwear-collection_compressed

 

 

Kolekce CR7 na fashionsoul:

zdroj.: http://www.cristianoronaldo.com/, www.youtube.com

 Tým FS

kontakty

Sledujte nás:

facebook-logo 32x32 instagram-social-network-logo-of-photo-camera 32x32