GANT

 

GANT-logo

 

Gant, značka protkána bohatou tradicí výroby neformálního oblečení vysoké kvality, založena roku 1949 Bernardem Gantmacherem. Původně se specializovala na ručně šité košile, které se staly rychle velice oblíbenými. Postupně se sortiment rozšířil o kompletní pánskou i dámskou kolekci. S výrobou košilí, díky které to všechno začalo, se dodnes nepřestalo. 

Značka je nadčasová, nenuceně ležérní a elegantní. Přirozeně zapadá do ulic všech světových velkoměst. Růstu v Americe pomohl neformální, přesto stylový vzhled, který dominoval v poválečných letech. Dlouhý čas disponovala bílá barva košilí.  To se vše změnilo a došlo přímo k "výbuchu barev". 

Dnes je Gant skutečnou globální značkou životního stylu, která nabízí celou škálu oblečení pro muže, ženy a děti. Navíc značkové hodinky, obuv, brýle, ozdoby a i bytové zařízení. Vychází z původního amerického, ale i evropského stylu. Je určena pro okruh lidí, kteří mají rádi neformální oblečení s velice vysokou kvalitou, "pohodové" a zároveň elegantní. 

 

hodinky gant hodinky gant2 hodinky gant1
Hodinky GANT - 2689,- Hodinky GANT - 3229,- Hodinky GANT - 2959,-

 

Celá kolekce ZDE

 

Jak šel čas..

1949 - založení -  Bernard Gantmacher

1950 - převládá bílá barva pro mužské košile

1960 - "exploze" barev

1999 - k dostání v české republice

2002 - otevřen první obchod v Rusku

2004 - otevřen první obchod v Japonsku a Číně

2008 - společnost vlastněna švýcarskou firmou Maus Fréres až dodnes

nyní - 300 obchodů po více než 73 zemích světa

 

Zdroj: www.youtube.com, www.gant.com 

 

Tým FS

kontakty