GEOGRAPHICAL NORWAY

 

Logo_GeoNorway

 

GEOGRAPHICAL NORWAY je vlajkovou lodí francouzké společnosti ARTEXYL, která již více než dvě desetiletí vyniká v oblasti sportovního funkčního a zároveň módního oblečení. Každý rok značka vyvíjí několik kolekcí za sezónu. Všechny se vyznačují designem, vysokou kvalitou materiálů a jejich technickými vlastnostmi.

GEOGRAPHICAL NORWAY je díky vysoce kvalitním výrobkům oblíbená značka dnešní náročné klientely, sportovních a módních nadšenců.

Celá kolekce: https://www.fashionsoul.cz/znacka/geographical-norway/

 16503  17055  16527
  Bunda  2109,-     Bunda 1839,-         Bunda 1299,-

                

                  
Příběh značky začal v roce 2005 dobře koncipovanými návrhy s velmi pečlivě vybranými materiály za dostupné ceny.
Postupně společnost představila několik řad v souladu s trendy v okamžiku / obdobích, jako jsou Amazon Couture (pro ženy), Gangster Unit (streetwear), Athletical Denim (trendy vysoká škola).

Kolekce podzim / zima se skládá z řady "Outdoor" s polární, Parkas a softshell, řady "zimních sportů" s kalhotami, bundy a lyžařskými obleky a neformální řadu sestávající z mikin, jogging, košile, džíny a bundy.

Kolekce jaro/léto je rozdělena do několika témat vždy v popředí módy  "Yachting", "Sport Chic", "Fashion" složené z polo triček, triček, Bermud, košile, lehké bundy a plavky.

V návaznosti na rostoucí úspěch značky Geographical Norway se v posledních letech objevily doplňkové linie jako zavazadla nebo boty a jsou taktéž velmi úspěšné.

 17127  16599  17031
 Bunda Softschell 1839,-   Bunda 2379,-    Kabát 2649,-

 
Geograhical Norway pokračuje neustále v rozšiřování nabízených produktů a navrhuje více než 2000 modelů za sezónu od polárních bund až po plavky.
Distribuce se za léta rozšířila po celé Evropě, ve Spojených státech a ve střední a Latinské Americe.

Zdroj: www.artextyl.com/

Tým FS

kontakty