NEJ sestřička 2016 - už to bude ROK!

Nej sestřička roku se již pořádá od roku 2009 a každý ročník je trochu jiný než ten předchozí. Ano, třeba v roce 2016 byl mezi sestřičkami i jeden "bratr" :-)

 

Slogan, který akci provází:

 

JSTE SYMPATICKÁ, VESELÁ, ODVÁŽNÁ,

MÁTE SMYSL PRO HUMOR, JSTE PROSTĚ TA NEJ?

Chcete vyhrát zájezd dle vlastního výběru a další atraktivní ceny?

PRÁVĚ PRO VÁS JE TU SOUTĚŽ O NEJ SESTŘIČKU ROKU 2016!


 „Nej sestřičku může přihlásit každý - lékař, pacient, zkrátka ten, kdo má ve svém okolí příjemnou a sympatickou zdravotní sestřičku“ dodává pořadatel akce David Novotný.

 

V roce 2016 bylo 15 finalistů, ale jak víme, tak vyhrát může jen jedna( jeden:) ) cesta do Náchoda, kde se koná tradičně finále je dlouhá a plná krásných, zábavných a příjemných prožitků, které si sestřičky určitě užijí.

Měření šatů, výběr casual outfitu, nácvik choreografie a vše v doprovodu profesionálů, kteří je celou cestu provází a starají se o jejich pohodlí. Jako filmové hvězdy na červeném koberci :-) Tohle jim trochu závidíme, ale jejich práce je neocenitelná, takže samozřejmě přejeme a byli jsme rádi, že byly holky spokojené.

Sestřičky se potkají poprvé na tiskové konferenci, kde jsou všechny představeny, pak spolu jdou na večeři, večer je čeká překvapení, které je pokaždé jiné.

 

Finálový večer proběhl 8. října v náchodské divadle. 

 

Záštitu nad celou akcí NEJ Sestřička přijali:

místopředsedkyně zdravotnického výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková, hlavní sestra z Ministerstva zdravotnictví Mgr. Alice Strnadová, náměstek ministra zdravotnictví pro zdravotní pojištění MUDr. Tom Phillip, prezidentka České asociace sester Martina Šochmanová, Krajská radní pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje Jana Třešňáková.

Výtěžek z celé akce převezme Hospic Anežky České v Červeném Kostelci. Když navštívíte jejich stránky http://www.hospic.cz/ , tak Vás motto vezme za srdíčko:

Motto:

"...spěchejme milovat lidi, protože rychle odcházejí! ...až budeme na konci, nebudeme trpět tím, co jsme špatného udělali, pokud jsme toho litovali, ale tím, že jsme mohli milovat, ale nemilovali jsme, že jsme mohli pomoci, ale nepomohli, že jsme mohli zavolat, ale nezavolali, že jsme se mohli usmát, ale neusmáli, že jsme mohli podržet ruku, ale nepodrželi..."

Jan Twardowski

 

Oficiální stránky, kde můžete NEJ sestřičky přihlásit: http://nejsestricka.cz/ 

 

Ohlédnutí do zákulisí:

 

     

I letos budeme partnerem NEJ sestřičky a pomůžeme obléct a vybrat tu NEJ, NEJ, NEJ...

Která nebo který, na to si ještě musíme počkat, ale už zanedlouho Vám ukážeme, kdo se dostal mezi letošním dvanáct finalistů.

Sledujte nás:

facebook-logo 32x32 instagram-social-network-logo-of-photo-camera 32x32