NEJ SETŘIČKA ROKU 2017 byla zvolena a my byli u toho!

 

Jak jsme již předesílali, v sobotu 7.10. v Městském divadle Dr.Josefa Čížka v Náchodě se uskutečnil finálový večer BATIST - NEJ SETŘIČKA roku 2017.

Díky zakladateli této akce panu Davidovi Novotnému a firmě BATIST Medical , tak mohla již po deváté porota složená z mnoha známých osobností zvolit vítězku této skvělé soutěže, která nehodnotí fyzickou krásu, ale oceňuje velmi náročnou a obětavou práci všech zdravotních sestřiček. Tento projekt je prezentací náročné práce sestřiček, o které se často říká, že je posláním a my zcela souhlasíme.

Celým galavečerem provázeli moderátoři Daniela Šinkorová a Mirek Šimůnek. Všech 12 finalistek se představilo v několika disciplínách včetně otázek od patronů, kterými byli Kateřina Kornová, Radim Uzel, Uršula Kluková, Jan Přeučil, Kateřina Kristelová, Tomáš Řepka a mnoho dalších. Během večera vystoupila řada známých zpěváků, zpěvaček a osobností z kulturní, politické a zdravotní sféry.

Výtěžek z celé akce byl věnován Nadaci Naše Dítě, Nadačnímu fondu Šárky Birke a Farní Charitě ČR.

Nakonec si porota zvolila vítězku tohoto ročníku, kterou se stala Martina Pěnkavová, staniční sestra oddělení dětské chirurgie a traumatologie v Nemocnici na Bulovce.

Na druhém místě se umístila Andrea Nečasová, staniční sestra z onkologického oddělení Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Třetí místo získala Mariel Lulková, vrchní sestra dětské kliniky Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem.

Cenu Sympatie získala Marie Kahudová, vedoucí sestra ortopedicko-traumatologického oddělení z Nemocnice v Prachaticích.

Bylo nám velkou ctí a potěšením se i letos podílet na této soutěži a jako exkluzivní partner a obléknout tak všech 12 finalistek pro finálový večer.

Pro nás jsou vítězky všechny a zaslouží si nesmírný obdiv a poděkování nás všech!

Jak to celé probíhalo a jak jsme si to všichni užili se můžete podívat v naší fotogalerii.

 

 

VIDEO Z FINÁLOVÉHO VEČERA:

 

 

Tým FS

kontakty