Fidget spinner řádí i ve světě módy

 

Asi tu VĚC, možná spíš letošní HIT, všichni znáte. Je oblíbený od dětí až po seniory. Budete se divit ( stejně jako my ), ale víte, co je nejžavějším letním doplňkem ze světa módy? Je to fidget spinner od Zana Bayne.

 

Zara Bayne fidget spinner

Letní nejžhavější příslušenství nejsou sandály nebo totem, ale hračkou. Fidget spinner, vymyšlený vynálezcem z Floridy Catherine Hettingerovou v roce 1993 a nyní fenomén bez patentů, nejprve okouzlil děti předtím, než se stal nutností pro ty z nás, které se identifikují jako děti v srdci. Problém? Hračky jsou typicky vyrobeny z barevného plastu a nejspíš nejmocnější věc, kterou máte v kabelce. Zana Bayne má řešení: kožená modifikace, která dorazila do jejího e-obchodu začátkem tohoto týdne.


"Náš tým umělců miluje hraní s "rotačními houslemi", a tak si nejdřív mysleli, že pro ně třeba vytvoří kožené rožence. Spinnery jsou již estetickou hračkou s atraktivním tvarem, takže to mělo smysl. Po dokončení prvních jsme na Instagramu uveřejnili obrázek a video; Reakce byla okamžitá, prohlásila pro společnost Vogue Bayne a její partner Todd Pendu. "Rádi bychom si mysleli, že vše vypadá lépe v kůži."
Jejich verze je dodávána v černé kožené nebo vyčištěné béžové kůži, se stříbrnými knoflíky po obvodu. Za 75 dolarů je to dražší než vaše typická hračka, ale říkali jsme si, že to stojí za investici, a to nejen kvůli komplimentům, ale také zenovému stavu mysli.

Zana Bayne je opravdu netrtadiční módní návrhářka, možná spíše umělkyně, kdo jí nezná, může posoudit sám, jak tato mladá hvězda světa "VOGUE" prezentuje své kožené oděvy.

 

     

 

zdroj: http://www.vogue.com, youtube.com

Tým FS

 

kontakty

Sledujte nás:

facebook-logo 32x32 instagram-social-network-logo-of-photo-camera 32x32