Ocean Sunglasses


OCEAN-SUNGLASSES-compressor

Ocean Sunglasses, evropská značka se sídlem v Cote Basque. Kolekce trendových sportovních a neformálních slunečních brýlí s jasnými barvami a špičkovými polarizovanými čočkami a lehkými, ale odolnými rámečky. Jsou ideální jak pro "něj" tak pro "ni" a dávají život všestranné a různorodé kolekci. 

Jsou vyrobené s ohledem na vodní sporty. Dosahují ochranu s polarizovanými čočkami nejvyšší kvality proti škodlivým UV zářením na vodě. Což je nutností pro kajak, rybaření, plavbu po moři, wakeboarding a další. Ocean sunglasses také nabízí řadu slunečních brýlí životního stylu, které otřásají tradičním stylem s plochými čočkami.

Spoluzakladatel Lulen Agirrbena říká:

"Ocean sluneční brýle se zrodily, aby splnily potřebu technických brýlí v oblasti vodních sportů na trhu."

Značka byla založena na základě vlastních potřeb. Když budoucí zakladatelé před několika lety surfovali jejich oči nebyly dostatečně chráněné při vodních sportech. Snažili se najít technické sluneční brýle pro použití na vodě, ale nenašli nic speciálně navrženého a vyrobeného pro tento účel. Proto se rozhodli navrhnout vlastní sluneční brýle. 

 

sungl.

 

Dámské sluneční brýle Dámské sluneční brýle1 Dámské sluneční brýle2
Sluneční brýle OCEAN SUNGLASSES - 1909,- Sluneční brýle OCEAN SUNGLASSES - 1909,- Sluneční brýle OCEAN SUNGLASSES - 1909,-
Dámské sluneční brýle3 Dámské sluneční brýle4 Dámské sluneční brýle5
Sluneční brýle OCEAN SUNGLASSES - 1909,- Sluneční brýle OCEAN SUNGLASSES - 1909,- Sluneční brýle OCEAN SUNGLASSES - 2749,-

 

Celá kolekce ZDE

 

Sluneční brýle potřebuje opravdu každý.. (0:46)

 

Zdroj: youtube.com, oceanglasses.com, en.wikipedia.org 

 

Tým FS

kontakty_500_125