PINKO

 

logo-compressor

Pinko, dámská módní značka s výrazným italským duchem, byla založena roku 1980 Pietrem Negra a Cristinou Rubini. V průběhu společnost vytvořila model ženy, která je odhodlaná, ženská, metropolitní, hravá a zajímá se o to, co se děje kolem ní. Na vytvoření tohoto modelu se podíleli ženy, které jsou zároveň i tváří značky. Například Alessandra Ambrosio, Naomi Campbell, Elle MacPherson, Carmen Kass, nebo Eva Herzigová.

Značka se spoléhá na kvalitu italských řemesel pro originální a úžasné kreace, které se také snadno nosí. Jsou sofistikované a přitom dostupné. Pinko jde s dobou a zároveň ji i svými kousky předstihuje. Oblékaní se bere jako hra barev a kombinací. Cílem je hlavně podtrhnout ženskou krásu bez rozdílu pro jakoukoliv ženu

Důležité je vytvořit modely, které udělají dojem a vyzdvihnou nejnovější trendy. Pinko je opravdu pestré a propracované. Vybírat lze z několik barev a střihů přesně podle Vašich představ. 

 

27845   27779 27782
Sukně PINKO - 6969,-   Košile PINKO - 5619,- Leginy PINKO- 4269,-

 

Celou kolekci najdete ZDE.

 

Oblečení není jedinou silnou stránkou značky. Pinko nabízí i nespočet trendy módních doplňků, mezi které patří samozřejmě i kabelky, které jsou pro nás ženy nezbytné. 

Jak šel čas..

1980 - otevřeli Pietro Negra a Cristina Rubini společnost Cris Conf ve městě Fidenza pro výrobu módních značek. Na konci 80 let se rozhodnou přijít na trh s oblečením a tím založením značky Pinko, jehož výroba se měla zaměřovat na trendy určené pro mladou veřejnost. Inovuje se tržní strategie "bleskových" sbírek, které se uvádějí na trh každý týden.

1990 - na trh se dostávají nejen módní trendy pro mladou veřejnost, ale také pro dospělé. Opouští se koncept "bleskových" sbírek a zaměřuje se koordinované návrhy. Značka Pinko je na trhu více výraznější.

2000 - Pinko se rozšiřuje svou distribucí na mezinárodní trh. V těchto letech existuje v 800 obchodech s více značkami a 70 obchodech s jednou značkou. 

2002 - obrat společnosti se zvyšuje na 50 milónů eur.

nyní - společnost Pinko je přítomna po celé Itálii, v Evropě a po celém světe má 170 maloobchodních prodejen a 970 velkoobchodních prodejen. Značku můžete najít v nejprestižnějších mezinárodních obchodních domech a rozšiřuje se do sektoru "Travel Retail"

 

Zdrojwww.youtube.com/www.pinko.com/it-it/ 

 

Tým FS

kontakty