RODINA GUESS

guess

GUESS, kdo by neznal světoznámou, ikonickou značku z Californie? Myslím, že všichni...  Od letošního léta přinášíme doplňky v podobě slunečních brýlí ( zatím dámských, malé tajemství :-) ). Bratři Marcian/ové udělali skvělou práci a my jsem rádi, že Vám můžeme nabídnout brýle. Léto už je tady a stylové doplňky na očích jsou potřeba.

 

Značku GUESS založili v roce 1981 bratři Marcianové, kteří opustili jih Francie ve snaze o americký sen. Spojili nespoutaný západní styl s elegantními prvky své rodné krajiny a tak mohla vzniknout jedinečná módní ikona. Jeden z jejich prvních návrhů byly přiléhající džíny „Marilyn“, které byly během několika hodin vyprodány. Vize Marcianů značku posunuly k novým hranicím a GUESS se stal symbol dobrodružného, mladého sexy životního stylu. Svými reklamními kampaněmi značka zviditelnila tehdy ještě neznámé tváře světového modelingu, jako je například Naomi Campbell, Claudia Schiffer, Eva Herzigová a další. Dnes je GUESS globální lifestylovou značkou s kompletním sortimentem špičkového oblečení a doplňků, 19 licenčními partnery a 1210 obchody ve více než 80 zemích světa.

Slogan značky Guess – Faces to Watch – byl představen v roce 2005 jako marketingové označení pro celosvětové hledání modelek a modelů pro značku Guess. 

 

Dámské brýle sluneční GUESS - hnědé Dámské brýle sluneční GUESS s kytičkami 

 

Dámské brýle sluneční GUESS s ozdobnými kamínky

 

Tým FS

kontakty_500_125