SUPER/GA tenisky

 

Tenisky, nejpopulárnější obuv českých teenagerů. Proč ne? My je máme taky rádi, i když nejsme teenegaři, díky jejich univerzálnosti je můžete využít téměr vždy a všude. Do kanceláře, jako volnočasové, ale i na víkendovou pártu. Jsou pohodlné, seženete je v mnoha stylech, barvách, výškách i nížkách a značek, které je prodávají nepočítaně.

My Vám chceme ukázat něco SUPER/ga unikátního. Tenisky od značky Superga s vulkanizovanou podrážkou. Jsou skvělé, krásné, perfektně zpracované a extrémně odolné ( ANO, už jsme v nich absolvovali pár pátečních dýchánků :-) ) Historie sahá do roku 1911 do Italského Torina. 

superga_logo

 

V roce 1911 v italském Turíně začal Walter Martiny vyrábět obuv s gumovou podrážku označenou značkou Superga. V roce 1925 se jeho návrhy rozšířily o obuv s vulkanizovanými pryžovými podešvemi a vznikl styl Superga 2750! Po válce zahájila společnost Superga výrobu, která se specializovala výhradně na výrobu kvalitní obuvi. V 70. letech se společnost Superga diverzifikovala a přidala sportovní boty s technickými vlastnostmi. S kolekcemi se kromě originálních linek Superga Vulcanized a Sport nabízí řada stylů a barev. 2750 je od počátku ikona. Dlouho oblíbený model, který Italy „nosil“ z města na pláž až k víkendu, je navržen tak, aby bylo snadné ho nosit, aby se „obouval“ k neformální sportovnímu oblečení. Superga 2750 lze upravit barvami jako vaše oblíbené džíny a vytvořit si vlastní vzhled. Superga oslavuje zábavný životní styl značky 2750 tím, že nabízí každoročně širokou škálu barev, tkanin a výtisků pro ženy, muže a děti.

 

Model Superga 2750