U.S. Polo

 

 "Bylo to považováno za nejlepší zájem hry ... vytvořit sdružení s ústavou a pravidly pro řízení všech Polo klubů, které by měly být zvoleny k členství." 

H.L. HERBERT, PRVNÍ USPA PŘEDSEDA

 

Polo je považován za jeden z nejstarších organizovaných sportů, který se kdy hrál a byl poprvé představen ve Spojených státech v Anglii v roce 1876. V Americe to dlouho netrvalo a byly vytvořeny soutěže, kde se pořádaly zápasy.

Jak se propagovali hráči a týmy, rozvíjení sportu vyžadovalo vedení a v roce 1890 vzniklo sdružení Polo Spojených států amerických (USPA), původně známé jednoduše jako asociace The Polo. Jako druhý nejstarší sportovní řídící orgán ve Spojených státech (za americkou asociací tenisů USTA), cílem USPA bylo koordinovat zápasy, standardizovat pravidla a vytvářet handicapy, aby byly týmy lépe vyváženy.

Ústředí USPA se nacházelo v New Yorku, kde byl založen první oficiální americký klub Westchester Polo Club. Asociace zahájila dobrovolnou činnost výboru a v současné době jako taková pokračuje s malým kancelářským personálem v současném epicentru sportu mimo Wellington na Floridě.

V prvních dnech regulace sdružení iniciovalo změny v počtu a délce časových úseků (chukkers) v zápasech, standardizovaných zařízeních, mandlované výšce poníků a výrazně zlepšilo jejich trénink a zavedlo mnoho prestižních turnajů, které se dnes ještě hrají. Vzhledem k tomu, že sport získal popularitu a rozšířil se geograficky, kluby se rozvíjely po celé zemi, zatímco Intercollegiate / Interscholastic (I / I) programy a indoor (aréna) pólo stárlo.

Během dvacátého století bylo vzrušení ze sportu nakažlivé. Během období světových válek patřilo k členství v USPA více než 1 200 vojenských hráčů z americké armády, kteří byli povzbuzováni k tomu, aby se účastnili polo zápasů, kde měli zlepšit své dovednosti v ovládání koní. Zájem o polo vyvrcholil v cestu do Hollywoodu, do hry vstoupili hodnostáři jako prezident Theodore Roosevelt, zahájil se americký Open v Oak Brook v Chicagu a sdružení Indoor Polo v kombinaci s USPA, aby se rozšířil rozsah tohoto sportu.

Velké pokroky se uskutečnily také během tohoto období, kdy bylo představeno sponzorství pro koně a profesionální hráče a mezinárodní úroveň rychle rostla. Hlavní dění sportu se nyní nachází na Floridě, Texasu a Kalifornii a samotné pólo se vyvinulo ze společenského sportu tak, aby zahrnovalo mnohem širší základnu jezdců, profesionálních hráčů a komerčních sponzorů.

 

 Populární modely:

 

         Produkt Pánské polo triko U.S. Polo s barevnými detaily - tmavě modré                                   Produkt Pánské tričko U.S. Polo basic model - šedé5877-Produkt Pánské polo triko U.S. Polo s kontrastním zakončením límečku - červené

 

Oficiální stránky stránky značky: https://www.uspolo.org/association/history

Tým FS

Sledujte nás:

facebook-logo 32x32 instagram-social-network-logo-of-photo-camera 32x32