Videa

Annarita N

Annarita Nitalská oděvní značka pro ženy, kterou založila módní návrhářka Anna Rita Noviello. Od začátku roku 1995 vede vášeň a profesionalita kjedinečnému produktu s dokonalou kvalitou.

Koncept značky "made in Italy" se skládá z  přehodnocování procesu výroby a přizpůsobení výroby místní tradici, které spolu s důrazem na detaily vedly k dosažení úrovně celosvětově uznávané

Značka kombinuje tradiční krejčovské tradice se současnými trendyBarevné výrobky se svůdnými liniemi jsou adresovány mladé a elegantní ženě, které se nebojí odvahy. Značka má silnou identitu, charakterizovanou eklektickými a pestrými kolekcemi, které se vztahují k ikonám minulosti asoučasnosti a vytvářejí všestranný a moderní mix

Eklektický šatník, stylový a neformální, který interpretuje každodenní život nekonečné hry ženskosti a svádění. 

 

Podívejte se na celou kolekci AnnaRita N


 

 big-star-logo-1

BIG STAR JEANS

Od roku 1979 jsou oděvy uváděné pod značkou BIG STAR zárukou nejvyšší kvality a designu shodného s aktuálními trendy. Džíny jsou od začátku vlajkovým produktem nabídky značky, doplňovaným v průběhu let o další prvky oblečení a módní doplňky. Pro návrháře BIG STAR je práce vášní, oblečení – užitným uměním, džíny – neodlučným prvkem kultury. Důvěra a loajalita klientů nás zavazují k dodávání výrobků nejvyšší kvality.

Podívejte se na celou kolekci BigStar


 

CARRERA JEANS

Carrera Jeans zahájila svou činnost v polovině šedesátých let ve Veroně, kde se vyvíjelo tajemství jejího úspěchu. Tento úspěch demonstruje schopnost společnosti Carrera kombinovat nejmodernější technologie s řemeslným zpracováním výrobku a přeměnit jemnou květinu, jako je bavlna, na krásné a trvanlivé výrobky.

Sídlo společnosti Carrera se nachází ve Veroně (Itálie), kde Design Centre zajišťuje vysoce uznávané standardy, které se řídí italskou designovou tradicí a zkušenostmi. Jeho hlavní výrobní linky se nacházejí v nejvýznamnějších zemích produkce bavlny.

Carrera je oděvní průmysl, který ovládá celou produkční výrobu, od počátečních fází výroby až po konečného zákazníka, od vlastních pěstování bavlněných polí až po výrobu, distribuci, prodej a propagaci.

Carrera má selektivní kolekci pro muže, ženy a děti včetně topů, košil, bund, kalhot, doplňků a obuvi. Její kolekce jsou určeny pro stále náročnější klientelu. Hodnoty, které inspirují společnost, jsou univerzální a uspokojují klienty všech věkových kategorií: jednoduchost, dynamika, inovace, estetika a funkčnost.

 

Podívejte se na celou kolekci Carrera Jeans

Záznamy nebyly nalezeny...