Bikkembergs

 

dirk bikkembergs

 

Dirk Bikkembergs je značka, která se vyznačuje tvůrčí inspirací v spojení mezi smyslností módy a silou sportu.
Založená v roce 1986 designérem Dirk Bikkembergs, členem avantgardního módního kolektivu známého jako "Antwerp Six", se v průběhu let značka vyvinula do stylu, který vyzařuje sebevědomí.

Pro svoje kreace se inspiroval ve fotbalovém světě. V roce 1996 byla představena značka Bikkembergs zaměřená na fotbalové dresy. Byl také první módní návrhář, kdo dostal povolení pro módní přehlídku na fotbalovém stadionu.

Dirk začal používat tým jako svoji laboratoř pro styling a textilní technologii. Od exkluzivních bund až po vysoce výkonné prádlo, všechny jeho návrhy jsou nyní testovány a propagovány fotbalisty. Skupina Dirk Bikkembergs Group sponzorovala tým, nyní znovu pokřtila F.C. Bikkembergs Fossombrone, který se podílel nejen na investování, aby přinesl nové talenty, ale i na změnu jejich image.

Dirk Bikkembergs kolekce vyzařuje pohyb, akce, sportovní činnost. Mottem značky je “mens sana in corpore sano” („Zdravá mysl ve zdravém těle“), kde hrdina ukazuje tělo jako zdroj energie, anatomie těla. V této kreativní vizi poskytuje technologie pohodlí a luxus jemného krejčovství a nikdy nevylučuje praktickou použitelnost.

Bikkembergs je energie, umění vytvářet a řídit napětí. Materiály s průmyslovým vzhledem - drsné, ale vynikající ,převládají. Barvy jsou jednoduché a silné: černé, bílé a klasické vojenské barvy - jako jsou Khaki, Béžová, Midnight Blue a Melange Gray - doprovázené světlými nebo zářivými odstíny vytaženými ze světa dráhy a pole.

 

Žádné produkty od výrobce Bikkembergs nebyly nalezeny....