Carrera Jeans

carrera-jeans LOGOCarrera Jeans zahájila svou činnost v polovině šedesátých let ve Veroně, kde se vyvíjelo tajemství jejího úspěchu. Tento úspěch demonstruje schopnost společnosti Carrera kombinovat nejmodernější technologie s řemeslným zpracováním výrobku a přeměnit jemnou květinu, jako je bavlna, na krásné a trvanlivé výrobky.

Sídlo společnosti Carrera se nachází ve Veroně (Itálie), kde Design Centre zajišťuje vysoce uznávané standardy, které se řídí italskou designovou tradicí a zkušenostmi. Jeho hlavní výrobní linky se nacházejí v nejvýznamnějších zemích produkce bavlny.

Carrera je oděvní průmysl, který ovládá celou produkční výrobu, od počátečních fází výroby až po konečného zákazníka, od vlastních pěstování bavlněných polí až po výrobu, distribuci, prodej a propagaci.

Carrera má selektivní kolekci pro muže, ženy a děti včetně topů, košil, bund, kalhot, doplňků a obuvi. Její kolekce jsou určeny pro stále náročnější klientelu. Hodnoty, které inspirují společnost, jsou univerzální a uspokojují klienty všech věkových kategorií: jednoduchost, dynamika, inovace, estetika a funkčnost.

 

Cena

6261726
16261726
162 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 162 položek celkem