CARRERA

 

Carrera_Eyewear%20logo

 

Historie společnosti Carrera se datuje od roku 1956, kdy se Rakušan Wilhelm Anger, inspirovaný nejdelším, nejrychlejším a nejnebezpečnějším silničním závodem "Carrera Panamericana" rozhodl pojmenovat svou společnost na výrobu sportovních brýli po tomto závodě.

 V roce 1964 přichází s inovativním materiálem Optyl - plast, který váží o 20% méně než acetát a jiné termoplastické materiály, zamezuje opotřebení a přizpůsobuje se i tváři nositele.

Původně značka vyráběla brýle na motocykly a lyžařské masky. Brzy rozšířila svůj sortiment o lyžařské přilby a v roce 1977 vstoupila do módního průmyslu se svou trendovou kolekcí slunečních brýlí a optických rámečků.

Carrera byla v celé historii sponzorem spousty světových závodů a Olympijských her v lyžování, skoků na lyžích, cyklistických a motocyklových závodů.

V roce 2014 Carrera a Jimmy Choo oznamují zahájení exkluzivní kolekce  Carrera od Jimmyho Choo brýlí pro muže, po velkém úspěchu byla další rok představena kolekce  pro dámy Carrera od Jimmy Choo.

Společnost CARRERA je od roku 1996 součástí skupiny Safilo. Tato synergie zesílila stylový a inovační potenciál svých výrobků a posílila úspěch značky na mezinárodní úrovni.

Dnes je CARRERA prestižní značka, která je synonymem pro design a technické inovace. Značka, která představuje dynamický životní styl a komunikuje emoce.

 

Žádné produkty od výrobce CARRERA nebyly nalezeny....