Gant

GANT-logo

Gant, značka protkána bohatou tradicí výroby neformálního oblečení vysoké kvality, založena roku 1949 Bernardem Gantmacherem. Původně se specializovala na ručně šité košile, které se staly rychle velice oblíbenými. Postupně se sortiment rozšířil o kompletní pánskou i dámskou kolekci. S výrobou košilí, díky které to všechno začalo, se dodnes nepřestalo. 

Značka je nadčasová, nenuceně ležérní a elegantní. Přirozeně zapadá do ulic všech světových velkoměst. Růstu v Americe pomohl neformální, přesto stylový vzhled, který dominoval v poválečných letech. Dlouhý čas disponovala bílá barva košilí.  To se vše změnilo a došlo přímo k "výbuchu barev". 

Dnes je Gant skutečnou globální značkou životního stylu, která nabízí celou škálu oblečení pro muže, ženy a děti. Navíc značkové hodinky, obuv, brýle, ozdoby a i bytové zařízení. Vychází z původního amerického, ale i evropského stylu. Je určena pro okruh lidí, kteří mají rádi neformální oblečení s velice vysokou kvalitou, "pohodové" a zároveň elegantní. 

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem