La Martina

 

logo-la-martina

 

Vášní značky LA MARTINA je pólo.

Značku La Martina založil charismatický Argentinec italského původu Lando Simonetti roku 1985, který pro tento královský sport doslova dýchal. Původně nabízel hráčům kompletní profesionální výbavu, jako jsou například sedla a boty pro sportovní pólo. Jeho originální týmové dresy ale oslovily milovníky módy i mimo pólo a zrodila se myšlenka proměnit La Martinu v módní značku.

65% materiálů použitých v produktech pochází z Argentiny. Kromě společnosti La Martina Simonetti také založil Polo Management Group, který v partnerství s La Martinou spravuje mezinárodní turnaje v polo.

La Martina byla jmenována oficiálním dodavatelem argentinských pólových týmů argentinskou Polo asociací, jakož i oficiálním dodavatelem Federace mezinárodního Polo na všech mezinárodních turnajích. Země, pro které La Martina vyrábí své polo trička , zahrnují Británii, Argentinu, Spojené státy Americké, Brazílii a Dubaj. Kromě různých národních týmů La Martina také vybavuje univerzitní týmy na Harvardu, Yale, Oxfordu, Cambridge a College of St. Xavier v Bombaji, stejně jako anglický národní tým Guards Polo Club , Polo de Paris a Milano Polo klub. La Martina spolupracuje s luxusními společnostmi na vývoji svých kolekcí.  La Martina také vyráběla technické oblečení a vybavení pro členy týmu Royal Salute.

La Martina byla spolu s Maserati sponzorem Maserati Centenary Polo Tour, kde se zúčastnilo 65 hráčů z 12 zemí.  V roce 2014 La Martina vytvořila luxusní sedlo pro event, který společně s Maserati podporovali.

V současné době je značka zastoupena více než 70 obchody napříč všemi kontinenty, často ve velmi luxusních lokacích, jako jsou: Buenos Aires, Palm Beach, St. Tropez nebo Dubaj. Jako jediná textilní značka otevřela svůj obchod v Londýně za přítomnosti anglické královny.

 

Cena

120910009
1120910009
28 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 28 položek celkem