Levis

Levis_logo.svg

 

Levi's, americká oděvní značka, kterou založil v roce 1853 Levi Strauss. Levi's je celosvětově známá značka pro své denim kalhoty. Spadá pod firmu Levi Strauss & Co, která je jednou z největších světových firem zabývající se oděvními technologiemi a světovým lídrem v džínách. Současně vlastní přes 500 obchodů a jejich produkty jsou k dispozici ve 110 zemích po celém světě. 

Značka Levi's symbolizuje klasický, americký nenucený styl. Levi"s džíny se staly nejuznávanějším a nejmódnějším oděvem na světě - zachycováním představivosti a věrnosti lidí po celé generace. Značka se nadále vyvíjí prostřednictvím inovačního ducha

Hodnotami značky jsou: EMPATIE: naslouchání a reakce na potřeby zákazníků. INTEGRITA: dělání správné věci. Etické chování a společenská odpovědnost charakterizuje způsob podnikání. ORIGINALITA: duch značky, který začal v roce 1873 s prvním párem "modrých džín", stále proniká všemi aspekty podnikání. ODVAHA: "být skvělý, chce odvahu. To znamená stát při našem přesvědčení a jednat na základě našich přesvědčení".

Cena

11322023
111322023
17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem