Napapijri

napapijri_logo-compressor

Značka NAPAPIJRI byla založena v italské Aosta v roce 1987, kdy výrobce cestovních tašek vytvořil Bering Bag. Voskované plátěné tašky na cestování byly prvním produktem, který nesl název Napapijri.
V roce 1990 začala společnost navrhovat a vyrábět oděvy a doplňky a představila svou nezaměnitelnou bundu Skidoo, lehkou, voděodolnou, určenou pro extrémní teploty.

V současné době má společnost více než 190 obchodů s jednou značkou v 30 zemích, především v západní Evropě a ve východní Evropě v Rusku, Kazachstánu a Koreji. Její produkty jsou také k dispozici ve více než 2000 specializovaných obchodech a obchodních domech.

Napapijri kolekce zdůrazňují témata cestování a dobrodružství. Jméno samo o sobě je variantou finského slova "napapiiri", což znamená, arktický kruh. Její logo je název společnosti, který je v polopozitivních a polo-negativních písmenách označován jako severní pól a jižní pól v grafické podobě (viz také: Vlajka Grónska). Vlajka Norska je také použita evokovat extrémní podmínky této země, dramatické krajiny a tradice slavných průzkumníků.

Napapijri navrhuje a vyrábí neformální oděvy a sportovní oblečení pro muže, ženy a děti, včetně svrchní oděvy a obuvi. Společnost také vyrábí tašky, brašny, kabelky a doplňky jakou jsou pásky, klobouky, šály, rukavice a ponožky.

 

Cena

14943667
114943667
7 položek celkem
Pánská bunda Napapijri - tmavě zelená
Lednové ochlazení cen
5 129 Kč –29 %
3 667 Kč

Pánská  bunda Napapijri  - tmavě zelená. Zapínání na  zip , dvě přední  kapsy  na zip.

Pánská bunda Napapijri - černá
Lednové ochlazení cen
5 129 Kč –29 %
3 667 Kč

Pánská  bunda Napapijri  - černá. Zapínání na  zip , dvě přední  kapsy  na zip. 

Pánská bunda Napapijri - tmavě modrá
Lednové ochlazení cen
5 129 Kč –29 %
3 667 Kč

Pánská  bunda Napapijri  - tmavě modrá. Zapínání na  zip , dvě přední  kapsy  na zip. 

Pánský svetr (barva červená, velikost XL)
Lednové ochlazení cen
2 699 Kč –45 %
1 494 Kč

Stylový svetr z příjemného materiálu.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem